Banbury ,Intermesh Tip Mikser ve Hamur Makineleri
KOMPOZİT TEKNOLOJİ

En yüksek talepleri ve mümkün olan en yüksek hassasiyet seviyesini karşılamak için kompozit pres teknolojisi

Kompozit prosesler için yarı ve tam otomatik üretim sistemleri

Hafif malzeme teknolojisi için özelleştirilmiş proses ve sistem çözümleri
_____

3D Optik Kontrol ve
Ölçüm Cihazları
Anahtar Teslimi Çözümler
Yenilikçi Fikirler
_____
Kauçuk, TPE Enjeksiyon Makineleri
Kalite Odaklı,
Test Ekipmanları ve
Makineler
_____

Plastik, Silikon
Dik, Yatay ve UAI Enjeksiyon Makineleri
previous arrow
next arrow
Slider

 

Azot gazı ile çapak alma: Firmamız Türkiye de en çok azot ile çapak alma makineleri satan firmadır.Bu tip işlemler için PumaCryo (tamburlu) ve Pumajet (püskürtmeli)  olamak üzere iki farklı model bulunmaktadır. Bu modeller de çeşitli hacimlerde firmanızın ihtiyacına göre; manuel, yarı-otoamtik ve tam-otomatik olarak seçenekleri bulunmaktadır.Ürünlerinizin ücretsiz denemesi yapılmaktadır.Lütfen detaylı bilgi için uzman personelimiz ile iletişime geçiniz.                           

 Makine videolarını  izlemek için : http://www.youtube.com/user/pumatechsrl  

Pumatec Srl Firmasının Makineleri ve Sistemleri: 
* PumaCryo azotlu çapak alma makineleri (Tamburlu Sistem)*PumaJet azotlu çapak alma makineleri (Shot-blasting Sistem)*PumaCut kaçuk balya kesme makineleri*PumaCut Kauçuk şerit kesme bıçakları*PumaTalc silikon pudralama sistemleri.

PumaCryo azotlu çapak alma makineleri (Tamburlu Sistem):180, 240, 400 ve 1000 litrelik standart modelleri mevcuttur. Bu modellerin manüel, yarı-otomatik ve tam-otomatik müşteriye özel çözümleri bulunmaktadır. Vibrasyon ünitesi tamamen paslanmaz çelik olup, yarım ay şeklinde manyetik ayırıcı ile çelik bilyalar çapak ve üründen kolayca ayrılarak tekrar makineye kolayca beslenebilmektedir.Türkiye’de en çok satan çapak alma makinesidir.

Pumatech Srl firması sektörün önde gelen lastik, teknik kauçuk ve silikon üreticilerine kauçuk/silikon  ham balya ve yarı mamül kesme makineleri üretmektedir. Bu makineler operatör güvenliğini ön planda tutacak şekilde; manuel, yarı-otomatik ve tam otomatik kullanımlar için tasarlanmıştır. Kesim videolarını yan taraftan izleyebilirsiniz.